Poslovna enota Ljubljana - Šentvid

J.u.A. Frischeis d.o.o. Ljubljana Celovška cesta 492, 1210 Ljubljana

Pon. - čet 7.00 - 15.30
Pet. 7.00 - 13.00
Sobota, nedelja in prazniki zaprto.

Kontakt

CENTRALA:
T: 01 32 07 460, info@frischeis.si

POVPRAŠEVANJE, NAROČILA, ZALOGA: prodaja.lj@frischeis.si

PLOSKOVNI MATERIAL
Toni Breznik T: 01 32 07 471; toni.breznik@frischeis.si
Boris Rožmanc T: 01 32 07 473; boris.rozmanc@frischeis.si
Robi Dražetić T: 01 32 07 472; robi.drazetic@frischeis.si
Anita Bobek T: 01 32 04 465; anita.bobek@frischeis.si
Medina Batić T: 01 32 04 467; medina.batic@frischeis.si

TALNE OBLOGE IN NOTRANJA VRATA
Jernej Prelec T: 01 32 07 474; jernej.prelec@frischeis.si, 051 390 996
Karli Hribernik T: 031 311 026; karli.hribernik@frischeis.si
Borut Prosenc T: 01 32 07 469; borut.prosenc@frischeis.si
Iris Galinec T: 01 32 07 466; iris.galinec@frischeis.si

LES, FURNIR IN TERASNE DESKE
Jure Sovinc T: 01 32 07 470; jure.sovinc@frischeis.si
Zdravko Bizjan T: 01 32 07 478; zdravko.bizjan@frischeis.si

POHIŠTVENO IN STAVBNO POHIŠTVO
Tilen Jelovčan T: 01 32 07 464; tilen.jelovcan@frischeis.si, 041 340 284
Robert Surina T: 01 32 07 460; robert.surina@frischeis.si

STORITVE RAZREZA IN ROBLJENJA
Tilen Jelovčan T: 01 32 07 464; tilen.jelovcan@frischeis.si, 041 340 284
Robi Dražetić T: 01 32 07 472; robi.drazetic@frischeis.si

PRODAJA NA TERENU
Bine Verbič |Dolenjska|
T: 051 376 968 albin.verbic@frischeis.si
Gregor Kokalj |Gorenjska, Notranjska, Primorska|
T: 051 671 677 gregor.kokalj@frischeis.si
Tadej Jarc |Ljubljana z okolico in Zasavje| T: 041 681 404 tadej.jarc@frischeis.si

MARKETING
Iris Galinec T: 01 32 07 466;
iris.galinec@frischeis.si

RAČUNOVODSTVO
racunovodstvo@frischeis.si

Nevenka Gačnik T: 01 32 07 476
nevenka.gacnik@frischeis.si
Špela Mrak Polajnar T: 01 32 07 477
spela.mrak-polajnar@fricheis.si