25. marec 2024

PROIZVODNI DELAVEC, POMOČNIK MIZARJA

m/ž
Zaposlitev
Redna zaposlitev
Poslovalnica
Ljubljana
Območje
Obdelava & tehnologija
Kontakt
J.u.A. Frischeis d.o.o. Ljubljana
Vesna Brišar
Celovška cesta 492
1210 Ljubljana
Telefon
041 340 284

Varstvo vaših osebnih podatkov zagotavlja Pravilnik o zasebnosti, ki je na voljo tukaj: www.frischeis.si/legal/pravilnik-o-zasebnosti.

Smo del mednarodne skupine, ki je vodilna na področju distribucije lesnih materialov v Srednji Evropi. Skupina ima poslovalnice v 16 državah in zagotavlja varno delo za več kot 3.000 zaposlenih. V našem prodajnem programu nudimo le kakovostne izdelke priznanih blagovnih znamk.
Zaradi širitve dejavnosti in nove proizvodne linije v potrebujemo sodelavca za delovno mesto PROIZVODNI DELAVEC, POMOČNIK MIZARJA (m/ž).

Opis delovnega mesta

  • pomoč pri izvajanju del na lesnoobdelovalnih strojih,
  • manipulacija z obdelovanci na stroju in v proizvodnem procesu,
  • sprotna kontrola kakovosti,
  • embaliranje in priprava blaga za odpremo,
  • opravljanje tekočih vzdrževalnih del,
  • skrb za čistočo in urejenost delovnega okolja.

Pričakujemo

  • tehnična naravnanost ter zanimanje za lesne materiale,
  • natančnost, dobre ročne spretnosti, organiziranost,
  • veselje do dela v timu,
  • fleksibilnost in organiziranost,
  • smisel za reševanje tehničnih problemov,
  • pripravljenost na dvoizmenski delovni čas.

 Ponujamo

  • dolgoročno zaposlitev v mednarodnem podjetju,
  • stimulativno in redno plačilo, nadpovprečen regres in trinajsto plačo,
  • 8-urni delovnik, proste sobote, nedelje in prazniki,
  • skrb za vaše zdravje in dobro počutje,
  • urejeno in stabilno delovno okolje.